8 komentāri

Tieši tā, daudziem šie ir gada gaidītākie svētki, un kādam tie būs pienākuši ātrāk nekā varbūt plānots, jo jaunākajā raidījuma “GameFace” ir vēl viena iespēja tikt pie “X-Box 360” spēļu konsoles.

Šajā radījumā viss, kā ierasts iepriekš, “Afi*ennajās ziņās” Kaspars jums pastāstīs par “Final Fantasy 15”, kas iznāca pavisam nesen – 29. novembrī, savukārt “Nedēļas TOP5” tiks apskatīts viņa visu laiku mīļākās “racing” spēles. Runājot par sacenšanos, nedēļas spēle būs “Dirt 3”.

Video

Viena no svarīgākajām ziņām, konkurss ir atpakaļ, lai vēl pēdējo reizi kāds laimīgais tieši pirms Ziemassvētkiem iegūtu “X-Box 360”. Pareizās atbildes lūdzu iesūtīt līdz 5. decembra plkst. 12.00

Konkursa jautājums

Kurš telekomunikāciju uzņēmums ieguvis tiesības nodrošināt GGNet pieslēgumu?

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl