GameFace kopā ar pašmāju “youtuberi” Evelīnu un vēl konkurss – tas ir jāredz!

7 komentāri
GameFace kopā ar pašmāju “youtuberi” Evelīnu un vēl konkurss – tas ir jāredz!
Publicitātes foto

Spēļu un tehnoloģiju raidījums GameFace atkal ir klāt, jo pienākusi kārtējā ceturtdiena, kurā “geiminga” fani var spicēt acis un ausis, ko tad Kaspars un Norberts sagatavojuši šoreiz. Nedēļas ziņas, TOPs un, protams, arī Personību kauja – tas viss jau 11. reizi šosezon.

Afig*nās ziņās būs par ilgi gaidīto šausmu spēli Piektdiena 13., tad Nedēļas TOP spēlēs tiks apskatītas visu laiku labākās stratēģiskās videospēles. Tiks apskatīta arī tāda leģendāra spēle kā Dead Space, bet “indie” sadaļā sagaidāms atkal kaut kas par kakām. Bet personību kaujas rubrikā šoreiz viesosies Latvijas YouTube līdere Evelīna, kura, kā jau tas ierasts, spēlēs CS:GO.

Video: GameFace 11. raidījums

Foto

Šajā raidījumā apskatītas sekojošas spēles – Warcraft 2Dead SpacePooShooterCounter Strike: GOAge of Empires 3Star Wars Empire at WarCompany of Heroes 2StarCraft.

KONKURSS!!! Atbildi uz jautājumu un laimē X-Box 360 spēļu konsoli

Atbildi pareizi uz jautājumu līdz pirmdienas plkst. 12:00 un, iespējams, tieši Tu jau nākamnedēļ tiksi pie jaunas spēļu konsoles, ar kurām pavadīt brīvos brīžus.

Ar konkursa noteikumiem iepazīsties šeit!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Iepriekšejās nedēļas uzvarētājs ir Signe Z. – sirsnīgi apsveicam! :) Ar Tevi, Signe, sazināsies mūsu pārstāvji, lai vienotos par balvas saņemšanu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!