GameFace jaunākais veikums ir klāt – noskaties sesto sēriju un laimē X-Box spēļu konsoli!

14 komentāri
GameFace jaunākais veikums ir klāt – noskaties sesto sēriju un laimē X-Box spēļu konsoli!
Publicitātes foto

Ceturtdiena ir klāt, kas nozīmē, ka, kā jau ierasts, portālos Skaties.lv un TVPlay ”geiminga” fani var sekot līdzi raidījumam GameFace. Šoreiz tā sakritusi ar Zinību dienu, kas nozīmē – kā satikti sen neredzētie skolas biedri, tā kopīgi varat noskatīties Kaspara un Norberta jaunāko veikumu.

Atraktīvie YouTube kanāla FunFaceTV puiši šajā sērijā jums pastāstīs par Playstation 4 jaunākajiem modeļiem, kurus plāno laist tirgū, lai nemazinātos cilvēku pieprasījums, bet lielajā nedēļas TOP5 tiks apskatītas pārvērtētākas videospēles. Šā raidījuma spēle būs FallOut 4, kā arī šoreiz Personību kaujā viesosies pašmāju rokgrupas Rīgas Modes līderis Kalvis Bormanis, un, protams, neiztiksim bez konkursa uzvarētāja un nākamā jautājuma, kuru vari izlasīt arī zemāk!

Video: GameFace sestā sērija!

Foto

Ar raidījumā apskatītajām spēlēm vari iepazīties šeit – Fallout 4Five Nights At Freddy’sAngry BirdsCall Of Duty Black Ops 2GTA IVMinecraftSky ValleyCS: GO.

GameFace konkurss! Unikāla iespēja laimēt X-Box 360

Kāds, īpaši “geimeriem” paredzēts produkts tuvākajā laikā būs pieejams Latvijā?

Lai pretendētu uz balvu, pareizās atbildes jāiesūta līdz 5. septembra plkst 12.00 Balvas ieguvēju paziņosim nākamajā raidījumā.

Ar konkursa noteikumiem iepazīsties šeit!

29.08 konkursa uzvarētāja ir Marta J.! Sirsnīgi apsveicam! Ar Tevi sazināsies mūsu komandas pārstāvis, lai vienotos par balvas saņemšanu!

14 komentāri