11 komentāri

Tās ceturtdienas rit tik ātri, ka visas spēļu konsoles X-Box 360 jau izdalītas. Atliek tikai uzzināt, kurš to ieguvis. To un daudz ko citu uzzini GameFace nu jau 17. epizodē!

Šajā epizodē, kā ierasts, ieskatīsimies, ko tad mūsu varoņi, Kaspars un Norberts, sarūpējuši Af*genajās ziņās – tur tiks runāts par Dishonored 2, bet Nedēļas TOP 5 tiks apskatīti svarīgi un, iespējams, līdz šim nedzirdēti fakti par videospēlēm un “geimingu”.

No pirmās raidījuma GameFace sezonas tiks “atgriezta” rubrika, kurā viņi spēlēs kādu interneta spēli, kā arī biedējošo Svešais pret Plēsoņu.

Neaizmirsti ieskatīties arī šajā sērijā apskatīto spēļu mājaslapās – Aliens vs Predator, Nation RedFirst Person Shooter In Real Life 3, PacMan, GTA 5, SuperMarioBros, Dishonored 2.

Video

Pēdējais konkursa uzvarētājs!

Atceries, līdz pat iepriekšējam raidījumam gandrīz katrā GameFace sērijā bija iespējams laimēt X-Box 360 spēļu konsoli. Iepriekšējā raidījumā tika publicēts jautājums, lai noskaidrotu, kurš būs pēdējais laimīgais! Bungu rīboņai skanot, sveicam Zitu T., kas bija viena no tām, kas pagājušās nedēļas viktorīnā atzīmēja pareizo atbildi – Pašu pirmo GTA spēli izdeva DMA Design 1997. gadā.

Lasi vēl