16 komentāri

Jau kopš jūlija vidus katru ceturtdienu visiem “geimeriem” sirdī iezogas svētku sajūta, jo nāk klajā kārtējā izklaidējošā raidījuma GameFace sērija. Kaspars un Norberts šoreiz ir sagatavojuši īpašu pārsteigumu, šajā epizodē daudz pieskaroties vienai no slavenākajām videospēlēm pasaulē – Grand Theft Auto jeb GTA!

Tieši tā, šoreiz nekā cita kā tikai GTA spēles daļas – piemēram, TOP5 tiks apskatītas grūtākas misijas San Adreas spēlē, un arī šajā sērijā neiztiks bez spēlēšanas. Viņi uzspēlēs GTA 2, GTA 3, kā arī GTA Online. Nedrīkstam aizmirst arī par konkursu, kura jautājumu atradīsiet zem GameFace jaunākās sērijas!

Video: GameFace, 16. sērija

GameFace konkurss – piedalies un laimē pēdejo X-box šajā sezonā!!!

Šajā spēlē apskatīto videospēļu saites – GTA 2, GTA 3, GTA 5, GTA San Andreas.

Kurā gadā tika izlaista pirmā GTA spēlē, un kura kompānija oriģināli radīja šo spēli?

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Pareizās atbildes gaidīsim līdz 14. novembra plkst. 12:00! Ar noteikumiem iepazīsties ŠEIT!

TOP komentāri

 • T.H.
  +3 +3 0

  T.H.

  Šo episodi noskatījos ar nenormāli lielu prieku, kā jau GTA sēriju fans, tomēr dažām lietām nepiekritīšu, GTA SA missiju topā , es viennozīmīgi piekto vietu nomainītu uz primo vietu, bez nekādas šaubīšanās. To pašu 'area69' liktu piektajā vietā, uzskatu, ka tā missija nav tik sarežģīta. Runājot par gta iii, pēts pieredzes varu teikt 'steam version' ir audz daudz gļukiem, ne gameplay normāls, ne ar obs var ierakstīt. Jūsu komentāri par to pašu GTA III nedaudz sarūgtināju zinot orģinālā GTA III kvalitāti, plus varējat kaut ar 'čītiem' parādit pārējās pilsētas iekš GTA III. Bet visā visumā, paldies par epizodi, keep it up!
 • Kārlis
  +1 +1 0

  Kārlis

  labais veči es skatijos ar aizrautību un lai jums veicas dzīvē!!!!!!!!!!!!!! (GTA5 patīk!!)
 • Ernijs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl