Interesanta sakritība? Gaišreģe jau pirms 12 gadiem paredzēja epidēmiju

24 komentāri
Interesanta sakritība? Gaišreģe jau pirms 12 gadiem paredzēja epidēmiju
PIXABAY

Jaunā koronavīrusa epidēmijas, kas pārņēmusi pasauli, izcelsme joprojām nav precīzi zināma, un tas ļāvis uzvirmot daudzām un dažādām konspirācijas teorijām un spriedumiem.

Starp viedokļiem, kas ne pa jokam samulsinājuši ļaudis plašajā pasaulē un Latvijā, ir amerikāņu grāmatu autores un pašpasludinātās gaišreģes Silvijas Braunas pirms 12 gadiem paustais pareģojums, kurā viņa prognozē, ka šogad visā pasaulē izplatīsies smaga pneimonijai līdzīga slimība.

Ar citātu no grāmatas ”End of Days: Predictions and Prophecies about the End of the World”, kas izdota 2008. gadā, pagājušajā nedēļā sociālajos tīklos dalījusies amerikāņu sabiedrības dāma Kima Kardašjana.

Šonedēļ fragments no grāmatas kļuvis populārs arī Latvijā.

”Ap 2020. gadu biežāk nekā jebkad agrāk redzēsim cilvēkus ar ķirurģiskajām maskām un gumijas cimdiem rokās – tādu piesardzību prasīs plaušu karsonim līdzīgas kaites uzliesmojums – tā skars abas plaušas un bronhus, neganti pretodamās ārstēšanai.

Šī slimība būs jo savādāka tāpēc, ka pēc ziemas, kad radījusi paniku, tā pati no sevis pazudīs un pēkšņi parādīsies pēc desmit gadiem, atstājot sabiedrību neizpratnē par tās cēloņiem un ārstēšanās veidiem.” Brauna raksta savā grāmatā, kas izdota pirms 12 gadiem.

Tā kā jaunā koronavīrusa izplatība sasniegusi pandēmijas apmērus, Braunas pareģojuma precizitāte padarījusi populāras arī citas gaišreģes teorijas, un, kā ziņo ”Newsweek”, grāmata pēkšņi nonākusi 10 pirktāko e-grāmatu topā Apvienotajā Karalistē un ASV.

Silvija Brauna, kura mūžībā devās 2013. gadā, izteica vairākas prognozes par nākotni, tostarp to, ka pasaule beigsies tāpat, kā to paredzējis dižais dzejnieks T. S. Eliots, – nevis ar blīkšķi, bet klusumā.