Gadsimta paisums nenotiek

Komentāri
Gadsimta paisums nenotiek
(Foto: LETA)

Francijā tūkstošiem tūristu vīlušies par solīto gadsimta paisumu – prognozētā dabas parādība nav attaisnojusi viņu cerības ieraudzīt iespaidīgus viļņus.

Dabas entuziasti jau pašā rīta agrumā bija pulcējušies Bretaņas piekrastē, lai piedzīvotu tā saukto “gadsimta paisumu”, kad Mēness gravitācijas ietekmē ūdens līmeņa izmaiņas ir jo īpaši straujas un var radīt milzīgus viļņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr šoreiz tas izpalika, jo valdīja bezvējš. Līdzīgi, kā ar nupat piedzīvoto Saules aptumsumu, arī šāda veida dabas parādība tiek piedzīvota reti – vidēji reizi 18 gados. Nākamais gadsimta paisums gaidāms vien 2033. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl