9 komentāri
Gada pirmā Melnā piektdiena iekrīt Dižčikā; astrologs iezīmē biedējošu prognozi visai vasarai
Pexels

Lai gan gada pirmā Melnā piektdiena šogad sakritusi ar Dižčika laiku, pazīstamais astrologs Kristaps Baņķis norāda, ka no astroloģiskā viedokļa šī būs vēlīga diena. Tomēr šajā laikā pilnībā atslābt gan nevajadzētu, jo gan pavasaris, gan vasara būs ļoti nestabils un kļūdas radošs laiks.

”Gaidāma astro vēlīga Melnā piektdiena. Vienīgie melnie kaķi var pārskriet satiksmē Dižčika un Čika laika dēļ,” prognozes par 2018. gada 13. aprīli – Melno piektdienu, kad, pēc daudzu domām, neveiksmes mēdz piemeklēt dubultā, paudis pazīstamais astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.

Melnā piektdiena šogad sakrīt ar Dižčiku, kas sācies 23. martā un noslēgsies nedēļas nogalē, 15. aprīlī. 13. aprīlī un turpmāko laiku zaudēt modrību gan nebūtu ieteicams, jo astrologs prognozējis, ka pavasaris, kas beidzot jūtams arī dabā, un vasara iznesīs visu gada smagumu.

No marta beigām līdz pat septembrim būvniecību, uzņēmējdarbību, lielpirkumus un jebkuru ilgtermiņa attīstību ietekmējošās planētas veidos savstarpēji krusteniskas retrocilpas, radot nopietnu turbulencei līdzīgu astrofonu.

“Atšķirībā no citiem gadiem, skāde nozarēm ilgtermiņā būs ievērojamāka un ģenerēs manis uzsvērto #krīze2020,” vēsta Baņķis.

“Maldās tie, kuri uzskata, ka gads jau pilnās burās. Austrumu Suņa gads sākās 15. februārī, bet Astroloģiskais gads – 20. martā. Nekas nav nokavēts! Īstais laiks rīkoties pienāks tikai septembrī.

Turklāt, raugoties plašāk par gada robežām, šobrīdējie notikumi vērtējami kā 20 gadu cikla augļi, reizē – veidojas augsne 2020./2021.gada krīzei, kas aizsāks jaunu 20 gadu periodu un arī ilgi gaidīto Ūdensvīra ēru. Mūs sagatavo citai pasaules kārtībai, izpratnei un pamatīgai paaudžu vērtību maiņai. Pārāk būtisks periods, lai viss ietu gludi un bez nopietniem satricinājumiem. Visvairāk laika garam atbildīs sakārtošana, pārkārtošana un pašattīstība,” norāda astrologs.

Biznesa tukšgaita

Īpaša loma nākotnes notikumu ģenerēšanai ir pavasarim un vasarai, kad pārklājas vienlaikus pat trīs planētu cilpas un citi sarežģīti astro rādītāji.

“Neprātīgi ir cilvēki un uzņēmumi, kuri no marta nogales līdz augusta beigām RetroMarsa (27. jūnijs – 27. augusts), RetroSaturna (18. aprīlis – 6. septembris), Dižčika (23. marts – 15. aprīlis un 26. jūlijs – 19. augusts) cilpās un reti novērotā trīskāršā Starpaptumsuma periodā (13. jūlijs – 11. augusts) plāno sākt būvniecību. Ielikt pamatakmeni ēkai nav gudri! Tas pats attiecas uz ievākšanos jaunā dzīvesvietā, birojā vai pārcelšanos uz citu valsti!” kategoriski pauž astrologs.

“Dižčika laiks no 23. marta līdz 15. aprīlim un 26. jūlija līdz 19. augustam ir tēlaini salīdzināms ar informācijas, tehnoloģiju, komunikācijas, tirdzniecību, loģistiku, saskarsmes un izglītības jautājumus pārzinošu priekšnieku, kurš devies atvaļinājumā un izdevis noteikumus, ka neviens nedrīkst uzsākt neko jaunu, vien turpināt iesākto. Atstāti bez vajadzīgās vadības un saprašanas šajos jautājumos, cilvēki pieļaus būtiskas kļūdas. Atgriezies no “atvaļinājuma” priekšnieks Merkurs tā vien jaudās labot nebūšanas, neatzīstot neko no paveiktā kā lietderīgu. Biznesā tas nes lieku laika, naudas un darba izšķērdēšanu – kaisīšanu vējā. Visīstākā birokrātija, kur neviens par neko nav atbildīgs, bet klapatas aizņem visu laiku,” norāda Baņķis.

Sarežģītā vasara

Vasaras biznesa tukšgaita skars ne tikai būvniecības sfēru, kur tiks pieņemti greizi lēmumi un sakairināta kopējā valsts ekonomika, bet arī uzņēmējdarbību kopumā. To paģēr arī attīstību pārvaldošā RetroJupitera cilpa (9. marts – 10. jūlijs) un revolucionāra Urāna sākotnējā iešūpošanās saimnieciskajā Vērša zīmē, kas septiņu gadu laikā nesīs būtiskus pārkārtojumus ekonomikā. “Ļoti nestabils un kļūdas radošs laiks,” uzsver astrologs.

“Sākotnēji var pat šķist, ka viss ved kalnup, bet neapdomīgu lēmumu un rīcības rezultātā taps pamats nākotnes finanšu krīzei, par kuru ar atzīmi #krīze2020 jau sludināju vēl pirms nesenajiem banku notikumiem. Pirmoreiz, ka tuvojas #krīze2020 uzrakstīju 2017.gada maijā. Uz to brīdi visi ekonomisti un finansisti klusēja,” atgādina Baņķis.

“Sen prognozēju arī valsts sektora kontrolējošās un policejiskās uzraudzības pieaugumu – centralizētu finanšu autoritārismu. Muļķis tas uzņēmējs, kas vēl turpina apiet valsti finanšu jautājumos. Vai nu pārcel biznesu uz citu valsti vai maksā godīgi nodokļus, citādi pēc tevis ieradīsies…” norāda astrologs.

Par stabilitāti, ilgtermiņu, iekārtošanu un pamatiem atbildīgais Saturns no 18. aprīļa līdz 6. septembrim ir nelabvēlīgs mājokļa pamatu ielikšanai, uzņēmumu jaundibināšanai, savienību veidošanai. Lieki teikt, ka būvniecības joma kārtējo vasaru stampās uz vietas, nobīdīsies no plāniem, iztrūks darba rokas, lieki tērēs resursus, rādīs švaku kvalitāti u.tml.

“Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, ko var atjaunot. Principiāli jaunu darbību nesāk. Jebkurš aizsākums var izrādīties būtiska kļūda un lieka resursu izmešana. Idejas piefiksējiet, jo tās var būt zelta vērtē rudenī, kad no jauna pārdomātas, tajās atradīsiet ieslēpto “zelta graudu”,” pauž Baņķis.

Biznesu pārvaldošais un praktiskās rīcības planēta Marss savu cilpu jau trešo gadu pēc kārtas metīs tieši Saturna cilpas laikā no 27. jūnija līdz 27. augustam, dubultā traucējot uzņēmējdarbības un būvniecības sfēras attīstību. Minētie planētu retrogrādi neies secen ar biznesu nesaistītajiem, piemēram, radot sarežģījumus ar tehniku, automašīnām, pieaugot sporta traumatismam vai sabrūkot ilgi plānotam mērķim.

“Jaunu automašīnu iegādāties ir izteikti nevēlami. Īpaši tas attiecas uz minēto Marsa cilpas laiku. Ar šajā laikā iegādātajām mašīnām pastiprinās negadījumu draudi. Savukārt, pārdot var pat vecu krāmu, faktiski – iesmērēt citam,” apstiprina Baņķis.

Pašos raženākajos vasaras mēnešos no 13. jūlija līdz 11. augustam novērosim trīskāršu aptumsumu.

“Sen nav bijis jaudā un varenībā tik karmiski ietekmējošu aptumsumu periods,” uzsver astrologs.

Vissarežģītākais periods gaidāms no 26. jūlija līdz 19. augustam, jo apvienos trīs planētu problemātiskos periodus. Reāli, šādā laikā tiek pieņemti krīzes lēmumi, radikāli izaugsmes scenāriji, ar pārkārtošanās klapatām. Daudziem tas atnesīs pārdomas par pārmaiņām darbos, dzīvesveidā, tikai to reālu veikšanu būtu jāatliek uz rudeni.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl