Gacho vēl kā Gacho septembrī uzstāsies Lielbritānijas latviešiem

1 komentārs
Gacho vēl kā Gacho septembrī uzstāsies Lielbritānijas latviešiem
Foto: Bērzes strazdi

Pēc veiksmīgi aizvadītiem vērienīgākajiem Līgosvētkiem ārpus Latvijas – Jāņu festivāls 2016 – lielākā izklaides pasākumu apvienība Anglijā dzīvojošajiem latviešiem Bērzes Strazdi informē par rudenī gaidāmo ballīšu sezonas atklāšanas pasākumu kopā ar mūziķi GACHO (Gatis Irbe).

17. septembrī plkst. 20.00 – Lielbritānijā, Lesteras pilsētā, durvis vaļā vērs Bērzes Strazdi koncertu sezonas atklāšanas pasākums ar galveno viesi – mūzikas mākslinieku Gacho!

Gacho viesošanās Lielbritānijā ir patiess pagodinājums un neaizmirstams notikums latviešu mūzikas izpildītāju auditorijai Anglijā. Pēdējo reizi būdams apvienības Bērzes Strazdi triju pastāvēšanas gadu pasākumā, 2015. gada sākumā, talantīgais mūziķis spēja gūt plašu atzinību un lieliskas atsauksmes no klausītājiem, piepildot Birmingemas klubu ar laimīgiem apmeklētājiem.

Foto

“Šoreiz ballīšu un lielāko pasākumu organizatori Lielbritānijas latviešiem Bērzes Strazdi ir spējuši organizēt mākslinieka koncertam gan plašākas telpas, gan arī nodrošināt atbilstošāku skatuves un skaņas nodrošinājumu, tādējādi mērķtiecīgi pilnveidojot gaidāmā koncerta un pasākuma kvalitāti,” saka organizācijas Bērzes Strazdi vadītājs Toms Zeltiņš.

“Pērn Birmingemā Bērzes Strazdu aizgādībā notika mūsu pirmais koncerts Lielbritānijā, kurš pulcēja rekordskaitu apmeklētāju. Jau toreiz bija skaidrs, ka noteikti vajag plašākas telpas, lai ir pietiekami vietas visiem atnākušajiem. Šajā koncertā pietiks vietas visiem! Septembrī ieradīsimies pie jums pilni enerģijas un skaļuma ar grupu pilnā sastāvā!” – tā par gaidāmo koncertu bilst Gacho.

Projekts Gacho ir izslavēts ar saviem Spēka Tūres koncertiem, kuru laikā apmeklētājiem ir iespēja baudīt enerģisku un pozitīvisma pilnu priekšnesumu. Tas pilnībā sasaucās ar Bērzes Strazdi pasākumu organizēšanas filozofiju – radīt maksimāli relaksētu gaisotni latviešu komunikācijas uzlabošanai un lieliskai laika pavadīšanai Lielbritānijā.

Ieejas maksa:
£15 – iepriekšpārdošanā
£20 – pasākuma dienā
Iespēja rezervēt VIP galdiņu 10 personām
Plašāka informācija – 07703 611883 (Vera)