Gacho jaunais projekts laidīs klajā albumu, kura cenu varēsi noteiktu tu pats!

Komentāri

Pirmoreiz Latvijā klajā nāks labdarības albums, kuru varēs iegādāties, ziedojot – cilvēki paši varēs tam noteikt savu cenu. Visi saziedotie līdzekļi aizies bērnu ārstēšanai bērniem ar kustību traucējumiem ārstēšanai rehabilitācijas centrā Poga. Tas būs mūziķa Gata Irbes jeb Gacho jaunā projekta MESA pirmais studijas albums. Ar mūziķi rīta raidījumā LNT 900 sekundes sarunājās Rūta Čivča.

“Es gribēju kaut kā palīdzēt. Mana dzīve bez sporta un kustības nav iedomājama, tāpēc sapratu, ka par šo tēmu arī vajadzētu “braukt”. Un sapratu, ka jāpalīdz bērnu rehabilitācijas centram,” raidījumam 900 sekundes stāsta pats mūziķis. Mūzika ir tas tiešākais veids, kā Gacho spējot palīdzēt: “Ar saviem sociālajiem tīkliem un vārdiem – ja man ir tādi resursi, kāpēc gan nē!?”

Plašāku interviju ar Gacho skaties zemāk atrodamajā sižetā!

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl