Komentāri
Francijas “zirnekļcilvēks” uzkāpj 152 metrus augstā debesskrāpī
Foto: AFP/ LETA

Par zirnekļcilvēku iesauktais alpīnists Alēns Robērs saviem sasniegumiem pievienojis vēl vienu. Viņš uzkāpis kādā 36 stāvus augstā debesskrāpī Parīzē.

Spītējot lietum un aukstajam laikam, 53 gadus vecais francūzis pieveica 36 stāvu augsto ēku Parīzes biznesa kvartālā mazāk nekā pusstundas laikā. Kā ierasts, viņš kāpienā neizmantoja nekādas drošības jostas, tikai paša rokas un talku, lai neslīdētu. Nokļūstot uz ēkas jumta, viņu tur jau sagaidīja likumsargi, savukārt garāmgājēji 152 metrus zemāk viņa pārgalvību sveica ar aplausiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim Robēram izdevies uzkāpt vairāk nekā 140 debesskrāpjos visā pasaulē. Pirms trim gadiem viņš iekļuva Ginesa rekordu grāmatā, pusotras stundas laikā pieveicot 300 metrus augstu debesskrāpi Katarā. Tiesa, šoreiz laikapstākļi nebija kāpšanai labvēlīgi, tādēļ 152 metrus augsto ēku Robēram izdevās iekarot lēnāk, nekā viņš bija cerējis.

FOTO: “zirnekļcilvēka” iepriekšējie sasniegumi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl