Francijas “zirnekļcilvēks” iekaro jaunu debesskrāpi

Komentāri
Francijas “zirnekļcilvēks” iekaro jaunu debesskrāpi
Foto: AP/ Scanpix

Par zirnekļcilvēku sauktais franču alpīnists Alēns Robērs iekarojis jaunu augstceltni. Šoreiz viņš uzkāpis vienā no Parīzes debesskrāpjiem, lai pievērstu uzmanību… matu izkrišanai.

Alēns Robērs, saukts par zirnekļcilvēku, veicis kārtējo pārdrošo kāpšanu augstceltnē, neizmantojot nekādas drošības ierīces.

Viņš uzkāpis uzņēmuma Total debesskrāpī, kas atrodas Parīzes finanšu rajonā.

Šoreiz viņa mērķis bijis pievērst uzmanību tādai problēmai, kā matu izkrišana. Viens no farmācijas uzņēmumiem, kas izgatavo arī produktus, lai cīnītos ar matu izkrišanu, rītdienu, 24. martu, Francijā ir pasludinājis par nacionālo dienu cīņai ar matu izkrišanu.

Pirms augstceltnes iekarošanas Robērs atzina, ka laikā, kad Eiropu satricina terora akti, matu izkrišana arī varbūt nav tā aktuālākā problēma. Tomēr par spīti tam, viņš to uzskata par pietiekamu iemeslu, lai kāptu debesskrāpī.

Sasniedzot tā virsotni, Robēru arestēja policija. Zirnekļcilvēks regulāri ticis sodīts par to, ka kāpšana nav saskaņota, un par draudiem sabiedrības drošībai.

Alēns Robērs ir uzkāpis vairāk nekā simt augstceltnēs visā pasaulē, un viņš ir iekļuvis arī Ginesa rekordu grāmatā.

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl