Komentāri

Fotogrāfa Artūra Krūmiņa darbi vienaldzīgu neatstāj – tie ir ekspresīvi un provokatīvi.

Kaut vai tikai daži no fotogrāfa darbiem – sieviete ar ragiem, sieviete, kas lido pāri bērnu ratiņiem, asiņaina sieviete ar mačeti rokās… Artūra Krūmiņa darbus caurvij sievietes tēma, taču fotogrāfiju tematika kādam varētu šķist šausminoša. Pats fotogrāfs ir gan norāda, ka negribētu, ka viņam tiek piekārta šausmu tematikas fotogrāfa birka. ”Es gribu, lai skatītājs ieskatās bildē, atrod savu noskaņu,” saka fotomākslinieks un atzīst, ka ietekmējies no tādiem ārzemju seriāliem kā True Detective un Silnece of Lambs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu viesojās kārtējā mākslinieka fotosesijā, kur modelei bija kailai jāpozē ar cūkas galvu. Modele uzsver, ka darbs ar Artūru  Kaimiņu, protams, ir unikāla pieredze. Taču dzēlīgi norādīja, ka ir ārkārtīgi pateicīga māksliniekam par vienreizējo brīdi, kad Krūmiņš piekoriģēja to, kā modele ir satvērusi cūkas galvu.

Vairāk skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl