Komentāri
Fotogrāfe atklāj bērna barošanas ar krūti estētisko pusi
Foto: Ivette Ivens Photography

Lietuviešu izcelsmes amerikāņu fotogrāfe Ivete Ivensa aizkustinošās fotogrāfijās iemūžinājusi, kā mātes baro bērnus ar krūti, apliecinot procesa emocionālo un trauslo skaistums.

Kamēr sabiedrībā domas par to, vai bērna barošana ar krūti publiskā vietā ir pieņemama, dalās, lietuviešu fotogrāfe Ivete Ivensa, pati būdama divu dēlu māte, ķērusies pie fotokameras un emocionālās fotogrāfijās atklājusi šā intīma procesa estētisko pusi.

25 gadus vecā māksliniece Ivete Ivensa ir māmiņa diviem mazuļiem, savu vecāko dēlu viņa ar krūti baroja līdz trīs gadu vecumam. Viņa akcentē, ka abus mazuļus ar krūti barojusi neatkarīgi no atrašanās vietas. ”No baznīcas līdz ballītei. No zemnieku tirdziņa līdz augstākās klases dizaina veikalam. Es ticu, ka mātes savus bērnus var barot, kur vien to vēlas,” teic fotogrāfe.

Māksliniece ir arī autore grāmatai par bērnu barošanu ar krūti – Breastfeeding Goddesses.

Vairāk ar Ivetes Ivensas veikumu iespējams iepazīties viņas mājaslapā ivetteivens.com un Facebook profilā facebook.com/IvetteIvensPhotography.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl