Komentāri
Fotoatskaite par otro Harija un Karīnas ceļojuma nedēļu: Sākam apjaust, ka šī tagad ir mūsu dzīve!
Nākamajā dienā ierodamies izpētīt cietoksni smalkāk. Runā, ka cietoksnis esot pirmo reizi uzbūvēts 14. gadsimtā, bet ļaudis te jau dzīvojuši Kijevas Krievzemes laikā. Turpmākajos gadsimtos tas, protams, vairākkārt pārbūvēts, te, raksturīgi reģionam, valdījuši krievi, poļi, lietuvieši un mazu brīdi arī turki/osmaņi. (Foto: Karijs.lv)

Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem sadarbībā ar ceļojuma blogu Karijs.lv piedāvā atskatu uz to, kā kāds latviešu pāris – Harijs un Karīna – dodas iekarot valstis, kurās nemaz tik daudzi no mums nav pabijuši.

Šodien svinam otro nedēļu kopš mūsu ceļojuma sākuma, un pagaidām izdodas turēties pie apņemšanās katru nedēļas nogali publicēt atskaiti par notikušo. Pateikšu mazliet priekšā – šoreiz piedzīvojumu jau mazliet vairāk. Klikšķini uz bildes un lasi aprakstus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka nedēļas aprakstu stāstus meklēt bilžu parakstos.

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl