FOTO: Santa Klauss izpeldas kopā ar tūkstošiem zivtiņu

Komentāri
FOTO: Santa Klauss izpeldas kopā ar tūkstošiem zivtiņu
Foto: AFP/ LETA

Tuvojoties Ziemassvētku brīvdienām, daudzviet pasaulē notiek visdažādākie pasākumi ar Ziemassvētku vecīša piedalīšanos. To vidū ir arī diezgan dīvainas aktivitātes. Viena no tādām ir priekšnesums Dienvidkorejā, kur Ziemassvētku vecītis peld akvārijā kopā ar tūkstošiem sardīņu.

Ziemassvētki Dienvidkorejā ir ilgi gaidīti svētki, jo trešā daļa no apmēram 50 miljoniem iedzīvotāju ir kristieši. Daudzi no viņiem nav laiduši garām iespēju noraudzīties priekšnesumā, kurā nirējs, pārģērbies par Ziemassvētku vecīti, izpildīja dažādus trikus milzu akvārijā kopā ar vairāk nekā 20 tūkstošiem sardīņu. Par daļu no šova kļuva arī milzu raja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apmeklētāji ir sajūsmā par šovu, jo īpaši – bērni. Arī pats Ziemassvētku vecīša lomas atveidotājs ir gandarīts par publikas interesi, uzsverot, ka viņa diena ir izdevusies, ja apmeklētāji ir priecīgi.

Šovs sākās aizvadītās nedēļas nogalē un tiks rīkots trīs reizes dienā līdz pat 27. decembrim.

Foto: Ziemassvētku vecītis kopā ar zivtiņā un citas ūdens izklaides

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl