FOTO: violeti mati 72 gados… Modes dizaineres drosmīgā kampaņa jaunajai kolekcijai

Komentāri
FOTO: violeti mati 72 gados… Modes dizaineres drosmīgā kampaņa jaunajai kolekcijai
Publicitātes foto

“Reset” – tā saucas mūsu kaimiņu lietuviešu talantīgās modes dizaineres Jūlijas Janus jaunāko 2017.-2018. gada rudens/ziemas kolekciju. Tā pēc kārtas viņai ir jau sešpadsmitā, uz šoreiz tā ir īpaši drosmīga, jo viena no kampaņas sejām ir 72 gadus vecā Irēna.

”Šīs kolekcijas galvenā ideja ir ieskatīties pašiem sevī, atbrīvojoties no stereotipiem un citām maldinošām klišejām, lai atrastu savu iekšējo būtību. Katrs no mums ir pelnījis būt tāds, kāds vēlas, un dzīvot tā, kā to vēlas,” norāda dizainere, kura ir pazīstama ar savu kritisko attieksmi pret tolerances trūkumu mūsdienu sabiedrībā.

Foto: lietuviešu modes dizaineres Jūlijas Janus jaunā rudens/ziemas kolekcija

”Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka uzaicinājām tik atšķirīgus modeļus – kopā desmit – pozēt mūsu kataloga fotosesijai. Modeļi ir ļoti dažādi – jaunāki un vecāki, īsāki un garāki, tievāki un lielāki, bārdaini, ar sirmiem matiem, pat – ziliem matiem. Vecākā modele, kura piedalījās kataloga fotosesijā, bija 72 gadus vecā Irēna. Viņu izvēlējos arī par mūsu kolekcijas reklāmas seju”, skaidro Jūlija Janus, kura pati arī bija viena no modelēm jaunās kolekcijas katalogā.

Jaunā rudens/ziemas sezonas kolekcija jau daļēji piegādāta piecos Jūlijas Janus konceptveikalos Lietuvā, kā arī dažos partneru veikalos Latvijā, Krievijā, Ukrainā, Vācijā, Nīderlandē, ASV, Kazahstānā un Ķīnā. Apģērbi no “Reset” kolekcijas ir atrodami arī zīmola e-veikalā.

Lasi vēl