FOTO: vietas visiem nepietika! Prāta Vētra pārpilda Valmieras Pauku Priedes

1 komentārs
FOTO: vietas visiem nepietika! Prāta Vētra pārpilda Valmieras Pauku Priedes
Foto: 64

Grupa Prāta Vētra sestdienas vakarā Valmierā aizvadījusi trešo no četriem koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa koncertiem.

Arī šoreiz grupa pulcējusi kuplu skaitu fanu – vairāk nekā 14 000 klausītāju 15.augustā vēroja koncertšovu Pauku Priedēs.  Arvien pieaugošais koncertu apmeklētāju skaits ir mudinājis Prāta Vētru un Valmieras pilsētu kopīgi meklēt jaunu, plašāku koncertu norises vietu nākotnei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Viesojoties pie Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Baika, cita starpā pārrunājām arī iespējamo turpmāko Prāta Vētras koncertu norises vietas maiņu. Mums ir svarīgi, lai ikviens apmeklētājs justos ērti un varētu pilnībā izbaudīt sagatavoto šovu. Kaut arī Pauku Priedēm ir īpaša muzikāli vēsturiskā aura – pieaugošais apmeklētāju skaits liek apsvērt alternatīvas ,” teic grupas ģenerālmenedžere Aija Auškāpa.

Koncerta viesi arī šoreiz bija Dons, Kashuks un trio Limonāde. Bet par koncerta iesildīšanu parūpējās Carnival Youth un muzikālā apvienība Gribam būt dīdžejas.

Jau pēc 2 nedēļām Prāta Vētra koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa noslēgs ar lielāko no koncertiem – 29.augustā Rīgā. Koncerta biļetes, tostarp fanu zonas biļetes, pieejamas eKase.lv un koncerta norises vietā.

FOTO

TOP komentāri

  • z
    0 0 0

    z

    Sen jau vajadzēja Pauku priedes atbrīvot! Visa pilsēta skan, arī tie, kuri nefano par Kauperu, spiesti klausīties!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl