Komentāri
FOTO: viens no večiem iepriekš svaru “metis” televīzijas ekrānā, bet cits atnācis meklēt draudzeni
Foto: Skaties.lv

Vakar MyFitness telpās, Lielirbes ielā 27, norisinājās kanāla TV3 jaunā rudens šova atlases otrā kārta, kurā tika pulcināti izvēlētie 15 no 100 vīriem, kuri pieteicās uz jauno dzīvesstila šovu. Starp viņiem bija daudzi ļoti interesanti pretendenti.

Šovs, kuram nosaukums pagaidām vēl tikai top, kanālā TV3 būs skatāms rudenī, un tā galvenais iemesls nav vis tievēšana, bet gan pārmaiņas dzīvē. Atlasē varēja pieteikties visi vīrieši, kuriem pāri 100 kilogramiem vai arī ievērojams liekais svars. Kā portālam Skaties.lv pastāstīja viens no šova producentiem Kristaps Valdnieks, pieteikumu bijuši pāri pa 300, bet uz atlasi uzaicināti 120, ieradās – aptuveni 100.

Neskatoties uz to, tomēr daudzi no pretendentiem ir ieradušies svara zaudēšanas mērķa labad, taču viens no viņiem skaidri un gaiši paziņoja, ka nākamgad vēlas precēties, neskatoties ne uz ko! “Man ir mērķis, uz kuru tiekšos,” atlasē atzina 48 gadīgais Artūrs, kuram hobijs ir makšķerēšana, bet pēc izglītības ir ekonomists. Interesanti, ka šis kungs ikdienā staigā ādas jakā un biksēs, jo braukā ar motociklu.

Santehniķis Aivis stāsta, ka kopš laulībām svars tikai pieņēmies spēkā. “Kad aizbraucu uz dažiem mēnešiem pastrādāt uz Zviedriju, svaru nedaudz zaudēju, bet, kā atgriezos atpakaļ, tā viss bija atpakaļ. Pietrūka mājas ēdiena,” noteica kungs, kurš jau 10 gadus precējies, un ir viens no tiem, kuru šovam pieteikusi sieva. Vēl kāds cits no viņiem jau mēģinājis atbrīvoties no liekā svara, un viņam tas veiksmīgi arī izdevies, bet tad… “Man vienkārši ir atkarība no saldumiem, un, tā kā man ir trīs bērni, tie acu priekšā ir visu laiku,” nopūšas Andis, kurš piedalījās TV3 šovā Dejo nost! Tur viņš “nometis” vairāk nekā 20 kilogramu, bet ar laiku tas viss bijis velti…

Kādi vēl interesanti vīri bija redzami atlasē, kā arī kas viņiem bija jādara, skaties portāla Skaties.lv ekskluzīvajā galerijā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl