Komentāri
FOTO: Vecrīgas pagrabā aizvadīts gada slepenākais baļļuks
Foto: Darren Kane

Pagājušajā nedēļas nogalē kādā no Vecrīgas pagrabiem mūzikas leibls ”Amber Muse” bija sarīkojis savu šā gada pēdējo pasākumu ”Secret Basement party”.

Lai attaisnotu baļļuka nosaukumu, slepenībā tika turēta tā norises vieta. Par adresi, kurā pulcēties visiem ballīšu zvēriem, varēja uzzināt vien ar kādas speciālas mobilās aplikācijas starpniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neparastie organizatoriskie apstākļi gan nebija atturējuši ļaudis pulcēties patiešām kuplā skaitā.

Par muzikālo atmosfēru kopā ar duetu Taran & Lomov gādāja apgriezienus gūstošais Latvijas dīdžejs Alex Ho, kā arī Samaan no Belfāstas.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl