Komentāri
Foto: vasarīgais Klintsonu ģimenes piedzīvojums Krētā
Foto: privātais arhīvs

Kamēr citi pacietīgi, zobus sakoduši, gaida, kad pavasaris ar vasaru izcīnīsies, ir tādi, kas pēc garās ziemas izvēlas doties vasaru meklēt vēl pirms laika. TV3 laika ziņu moderators un grupas “Logo” solists Ansis Klintsons ar ģimeni tik tikko atgriezies no saulaina atvaļinājuma Krētā.

“Ar sievu Montu šeit viesojāmies kopumā trešo reizi. Pirmās reizes bijām divatā, bet sapratām, ka interesanti te būtu visiem. Tā nu šoreiz ņēmām līdzi arī meitas,” portālam Skaties.lv pastāstīja Ansis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Laika gaitā esam sapratuši, ka Krētā ir viss, kas nepieciešams lieliskam atvaļinājumam – te ir milzīgā ēdienu izvēle, dažādi atrakciju parki un muzeji, kur aiziet ar bērniem, kā arī klimats ir atbilstošs,” komentē laika ziņu vīrs. Viņaprāt, vislabāk turp doties vai nu pavasarī, vai rudenī, jo vasarā tur ir pārāk karsts.

Ansis ar Montu un meitām – 5 gadus veco Annu un 18 gadus veco Martu – nodevās dažādām izklaidēm. Tika apmeklēts ūdens atrakciju parks, dinozauru muzejs, ar īrētu automašīnu apbraukāta sala, kā arī baudītas dažādas gastronomiskas izvirtības.

Viņu piedzīvojumus piedāvājam apskatīt fotogalerijā.

ANSIS KLINTSONS AR ĢIMENI ŠOVĀ “TĒTA NEDIENAS”

Foto: Klintsonu ģimenes piedzīvojumi Krētas salā

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl