FOTO: ugunīga ballīte uz lielākās terases Latvija ar pašmāju modīgākajiem cilvēkiem

1 komentārs
FOTO: ugunīga ballīte uz lielākās terases Latvija ar pašmāju modīgākajiem cilvēkiem
Publicitātes foto

Piektdienas vakarā populārākais Krievijas dīdžejs un pastāvīgs Maskavas ballīšu apmeklētājs DJ Groove uzstājās vienā no spilgtākajām aizejošās vasaras ballītēm “Black Friday”, kas norisinājās uz lielākās āra terases Latvijā, “67 Grill & Lounge”.

Maskavas dīdžeja uzstāšanos apmeklēja Latvijas modes zieds –  radoši cilvēki, stilisti, redaktori, nozares viedokļu līderi, kuru vidū mānīti Kašers, Santa Kola, Sergejs Hantezeiskis un citi.

“Vasarā katra otrā ballīte pieprasa baltu apģērbu,” komentē populārais blogeris Deniss Ševeļovs. “Tas sen vairs nav oriģināli un ir ļoti garlaicīgi. Vienā no pēdējām aizejošās vasaras spilgtākajām ballītēm “Black Friday” pasākuma saimnieki nolēma piedāvāt viesiem ko svaigu un oriģinālu – balta vietā nosakot melnu dress code, autentisku vietējo mūziķu vietā izvēloties – Krievijā un Eiropā pazīstamo DJ Groove.”

Foto: viena no karstākajām ballītēm šovasar – “Black Friday”

Kā norāda šovmens Kašers, oriģinālas kombinācijas un drosmīgi lēmumi ir tieši tas, kas vienmēr dzīvē pietrūkst: “Mēs visi meklējam jaunus iespaidus, un biju priecīgs tos gūt šajā piektdienā, “Black Friday” ballītē,” stāsta Kašers.

DJ Groove un populārās Latvijas dziedātājas Samantas Tīnas uzstāšanās noslēdzās ar salūtu. Ballīti apmeklēja vairāk nekā 300 viesi.

TOP komentāri

  • Es
    0 0 0

    Es

    Kad biju maziņš, mani mācīja ka pie galda cepuri novelk - laika es pāķis neko nesaprotu no tā saskābušā krējuma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl