Komentāri
FOTO: TV3 un MTG darbinieki ieskandina Brīvības svētkus
Foto: Skaties.lv

Lai arī līdz Brīvības svētkiem vēl atlikušas divas dienas, mēs, MTG biroja darbinieki, nolēmām svinības sākt jau pirmdienā. Kāpēc ne?

Dziesmas, gardas uzkodas un īpaša Es mīlu Tevi, Latvija vadītāju Janas Duļevskas un Valtera Krauzes vadīta viktorīna Es mīlu Tevi, MTG versijā. Tās laikā mēs uzzinājām, cik kvadrātmetru aizņem TV3 Ziņu, Bez Tabu un Overtime studijas, cik Jāņu pie mums strādā, kā arī cik kilogramus kafijas nedēļas laikā mēs parasti izdzeram. Sešdesmit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau trešdien, 4. maijā, visā Latvijā tiks svinēti Brīvības svētki, kuru laikā TV3 saviem skatītājiem ir sarūpējis īpašu svētku programmu.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl