45 komentāri
FOTO: tiek likvidēts mītiem apvītais ”rotaļlietu koks” Ventspils šosejas malā
Skaties.lv/Santa Sokolova

Bēdīgas ziņas visiem, kuri bija raduši priecēt acis un sirdi, apskatot slaveno rotaļlietu koku, kas atrodas Rīgas-Ventspils šosejas malā. Kā pamanījis kāds vērīgs Skaties.lv lasītājs, šobrīd rotaļlietas no koka tiek novāktas un interesantais apskates objekts – likvidēts.

Viss, koka vairs nav! Lasi un skaties bildes te!

Kā pamanījis kāds Skaties.lv lasītājs, sociālajos tīklos publicēts attēls, kurā redzams – pie slavenā ”rotaļlietu koka” piebraucis kāds auto, un vīri atstarojošās vestēs novāc garāmbraucēju saliktās mantiņas.

Santa Sokolova

Ļaudis sociālajos tīklos masveidā steidz paust neizpratni par to, kuram gan garāmbraucēju izveidotais interesantais apskates objekts traucējis, un izteikt nožēlu par tā likvidēšanu.

Foto: neparastais koks

Skaties.lv jau rakstīja, ka uz koka Rīgas-Ventspils šosejas malā jau gadu gulst gan rotaļu lāči, gan citi tēli.

”Rotaļlietu krāšanās ir tautas iniciatīva, kas sākās pirms gada,” portālam Skaties.lv skaidro Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa.

Engurē sākumā domājuši, ka ar neparasto instalāciju kāds mēģinājis dabā attēlot ainiņu no iemīļotās šokolādes ”Lācītis Ķepainītis” iepakojuma.

”Sākumā koks tā arī izskatījās. Tagad jau visām rotaļlietām pietrūkst rūmes,” papildina Važa.

Eksistē vēl dažādas versijas par to, kas liek rotaļlietas uz koka. Lasi šeit!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl