FOTO: tagad arī Rīgai savs Oktoberfest

0 Komentāru
FOTO: tagad arī Rīgai savs Oktoberfest
Foto: LETA

Svinot Vācijas lielāko alus industrijas notikumu, ikgadējo festivālu Oktoberfest, kas Bavārijā sākas šodien, arī Rīgā oficiāli atklātas svinības alus baudītājiem.

Oktoberfest svinības Rīgā notiks līdz 27. septembrim. Īpašā teltī ostmalā, Eksporta ielā 1c desmit dienu garumā tiks baudīts īsts vācu alus, desiņas, kliņģeri un citi tradicionāli vācu alus festivāla gardumi, skanēs vācu šlāgermūzika un būs iespēja izbaudīt patiesi fantastisku Oktoberfest atmosfēru tepat, Rīgā, vēsta biedrība Alus brālība.

Pasākuma apmeklētājus gaida virkne dažādu patīkamu pārsteigumu. Visi, kas festivālu apmeklēs bavāriešu tautas tērpos, saņems speciālu pārsteiguma balvu no festivāla organizatoriem. Tāpat neatņemama Oktoberfest sastāvdaļa ir karuseļi, kas būs baudāmi arī Rīgā.

Oktoberfest tradīcija sākās ar 1810. gada 12. oktobri, kad notika Bavārijas kroņprinca Ludviga I kāzas ar Saksijas Terēzi. Uz svētkiem tika ielūgti visi Minhenes iedzīvotāji, un pasākums tik ļoti patika, ka Ludvigs deva rīkojumu šadus svētkus rīkot ik gadu.

0 Komentāru