3 komentāri
FOTO: tā izskatās 70 tūkstošus vērtais modes šovs, uz kuru sabrauca Latvijas sabiedrības krējums
Publicitātes foto

Pašmāju modīgākās slavenības aizgājušo nedēļas nogali uzsāka iepirkšanās centrā Sky&More, kur notika 23 jaunu veikalu atklāšana un iespaidīgs modes šovs. Skaties.lv piedāvā ieskatīties šovā, kam līdzīgs Latvijā vēl nav skatīts.

Kā Skaties.lv atklāj pasakuma organizatoru pārstāvji, efektīgais šovs bijis 70 tūkstošus eiro vērts un uzskatāms par līdz šim iespaidīgāko Latvijā.

Sky&More Fashion&Show vajadzībām tika izbūvēta tehniski sarežģīta skatuves konstrukcija ar līdz šim Latvijā nerealizētu 32 metrus garu mēli, kuras būvniecības sagatavošanas darbi tika uzsākti jau pirms nedēļas, darbiniekiem strādājot arī nakts laikā.

Skatuves centrālo daļu veidoja milzīgi LED ekrāni, kas aizsedza pilnīgi visu galeriju, veidojot dizainiski iespaidīgas skatuves dekorācijas, kas apdarinātas ar spoguļu elementiem un gaismas specefektiem.

Pirmā modes skates daļa bija veidota brīvā stilā, bet tās nobeiguma kulminācijā tika izspēlēta episka kauja, kas klātesošos pārsteidza ar milzīgiem stilizētiem Mīnotauriem – cilvēkiem ar vērša galvu, kas simbolizē savas dzīvnieciskās būtības vergus.

Šova pirmo daļu noslēdza pirotehnikas strūklakas un balonu lietus, kas iespaidīgi nolija pār visu klātesošo galvām.

FOTO: ieskaties iespaidīgajā modes šovā!

Otrā modes skates daļa tika veidota nedaudz agresīvākā stilā, un to noslēdza vakara īpašo viesu, mūzikas grupas Dragonette, koncerts.

Šovu baudīja tādas zvaigznes kā skaistuma konkursu organizatore Kristīne Lindenblate, uzņēmēja Marika Ģederte, stilists Sergejs Hatanzeysky, šovmenis Kašers, dziedātāja Lolita Novikova jeb Lola, žurnāliste un pasniedzēja Ieva Adamss, modes eksperte Una Ulme un, protams, slavenu basketbolistu sievas un draudzenes.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl