FOTO: spalvains tēvainis cenšas līdzināties Riannai, Sairusai un citām slavenām skaistulēm

0 Komentāru
FOTO: spalvains tēvainis cenšas līdzināties Riannai, Sairusai un citām slavenām skaistulēm
Foto: instagram/keepingupwithmina

Šoreiz nav runa par Photoshop, bet gan par reālu rīcību. Kaut kanādiešu students lako nagus, krāso lūpas un tērpjas vārda tiešajā nozīmē košos un spīdīgos kostīmos, viņš sirdī ir panks, kurš gatavs nostāties pret patērētājsabiedrības principiem.

Viens no neparastākajiem Instagram kontiem pieder kanādiešu studentam Minam Džerdžesam (Mina Gerges), kurš, spītējot stereotipiem par to, kā mums jāizskatās, kādas drēbes jāvalkā un kā tajās tikt iekšā, ja līdzšinējais svars to vēl neļauj, pirms kāda laika uzsācis neparastu projektu. Kaut pirmajā brīdī varētu šķist, ka Mina sabiedrības dāmas izsmej, viņa nolūki ir atgādināt cilvēkiem, ka mantas ir paliek tikai mantas, kas cilvēka vērtību ne palielina, ne mazina. Sabiedrībā zināmas daiļavas, kas bieži gozējas uz glancēto žurnālu vākiem, viņaprāt, jau sen kļuvušas par patērētājsabiedrības upuriem.

Projekts izpelnījies pretrunīgas atsauksmes, jo neparastajā ”nežēlastībā” kritušas pasaulslavenas daiļavas – Lady Gaga, Keitija Perija, Mailija Sairusa, Rianna, Bejonse, Kima Kardašjana, Dženifera Lopesa u.c. Minas iecere ir pavisam vienkārša – greznos un desmitiem tūkstošu vērtās slavenību kleitas aizstāt ar sadzīviskiem un lētiem priekšmetiem – vannas aizkariem, dvieļiem, visparastāko plēvi, to visu papildinot ar krietnu devu izdomas un drosmes.

Košajās fotogrāfijās novērtē Minas darba augļus!

0 Komentāru