Foto: Spalvainas paduses iemanto kiču sieviešu vidū

2 komentāri
Foto: Spalvainas paduses iemanto kiču sieviešu vidū
Foto: instagram/pitangels

Tici vai nē, bet spalvainas paduses kļuvušas par jaunāko modes kliedzienu starp daiļā dzimuma pārstāvēm. Sociālās saziņas vietnē Instagram radīts speciāls konts @pitangels, kas apvieno drosmīgo daiļavu fotogrāfijas no visas pasaules.

Drosmi izrādīt padušu apmatojumu pagaidām apņēmušās jau vairāk nekā 130 sievietes. Zem fotogrāfijām krājas pretrunīgi komentāri. Vieni novērtē sieviešu dabīgo daili, kamēr citi pārliecināti, ka spalvainas paduses skaistai sievietei nepiedien.

Dažas sievietes, atsakoties no skuvekļiem, epilatoriem un dažādiem citiem ķermeņa apmatojuma likvidēšanas līdzekļiem, protestē pret sabiedrībā pieņemtajiem skaistuma standartiem.

Nenoliedzami, cīņa ar skaistuma standartiem turpinās arī mākslas projektos. Pirms gada Londonā dzīvojošais fotogrāfs Bens Hopers kā slavinājumu sieviešu dabīgajai dailei radīja fotoprojektu Natural Beauty, kurā vairākas skaistules lepni izrādīja savas spalvainās paduses.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl