Komentāri
FOTO: slavenību stiliste Elīna Štobe radījusi savu pirmo autorkolekciju
Publicitātes foto

Nedēļas nogalē notikušās Modes manifestācijas laikā savu pirmo autorkolekciju SLOW prezentēja stiliste Elīna Štobe, kura līdz šim bija pazīstama kā populāru Latvijas un ārvalstu skatuves mākslinieku, TV projektu, reklāmu un modes skašu tēla veidotāja.

“Man ir īpašas un tuvas attiecības ar modes pasauli kopš agras bērnības, kas nu vainagojušās pašas radītā kolekcijā, kurā realizēju savas personības dziļākos pārdzīvojumus, ļaujot uzplaukt ziedam, kur katra detaļa pārdomāta un konstruēta tā, lai tērpa nēsātājai iedvestu pārliecību: Tu ziedi, Tu esi iedvesma, apturi laiku un baudi vasaru četru sezonu garumā,” par savu jauno kolekciju saka Elīna.

SLOW sieviete ir pārliecināta un vienlaikus – trausla; tieši tik, cik nepieciešams, lai aizrautu sev ziedēt līdzi. “Kolekciju raksturo klasisks siluets un grafiski meklējumi ierastām līnijām ar prioritāru virsuzdevumu kalpot tērpa lietotājai, piekļauties ķermeņa līnijām un iedrošināt ziedēt un aizraut…” vēl piebilst māksliniece.

Foto

Stila dizaineres Elīnas Štobes portfolio veido vairāki simti spilgtu imidžu un stila pārvērtību, un viņa veidojusi tēlu gan estrādes dziedātāja Gabriellai da Silvai (Maskava), mūsmāju dziedātājiem Jānim Stībelim, Antrai Stafeckai, Ievai Kerēvicai, Emīlam Balcerim, Marijai Naumovai, Olgai Rajeckai, projektam Tev tuvumā (mūziķiem Martam Kristianam Kalniņam, Arturam Skrastiņam, Valteram Frīdenbergam, Kristianai Stīrānei), kinorežisoram Jānim Streičam u.c.

Lasi vēl