FOTO: skaties, kā medusmēnesi bauda slavenie #FollowMeTo radītāji!

Komentāri
FOTO: skaties, kā medusmēnesi bauda slavenie #FollowMeTo radītāji!
Foto: instagram/muradosmann

Instagram zvaigznes un mirkļbirkas Follow me to radītāji Murads un Natālija Osmani jūnija sākumā iestūrēja laulības ostā un uzreiz metās baudīt medusmēnesi. Kur ir vispiemērotākie viļņi sērfošanai, uzzini raksta turpinājumā!

Kopš 2012. gada sociālo tīklu lietotāji bijuši liecinieki slavenā ceļotāju pāra attiecību uzplaukšanai un pasaules apceļošanai, Murads un Natālija itin dāsni dalījušies arī ar fotogrāfijām no privātiem pasākumiem – saderināšanās un kāzu ceremonijas. Šodien sekotāju skaits sociālajos tīklos pārsniedz 3 miljonus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl vakar aizrautīgie ceļotāji reportēja no Maldivu salām, kur, pēc viņu domām, ir labākie viļņi pasaulē. Bet viņu medusmēnesis nav bijis iedomājams bez ciemošanās un, protams, fotografēšanās arī Lasvegasā.

Jau ziņojām, ka pāris interneta lietotāju uzmanību izpelnījās ar oriģinālajiem ceļojuma foto no Holivudas līdz pat Bali un Singapūrai. Tos vienoja kāda kopīga iezīme – visos fotouzņēmumos bija redzama vien Natālija no mugurpuses, kura aiz rokas turēja un piedzīvojumos sev līdzi aicināja mīļoto vīrieti. Šo foto risinājumu drīz vien kā jaunu “trendu” pārņēma interneta lietotāji visā pasaulē.

Lasi vēl