Komentāri
FOTO: Sestā jūdze savu labāko dziesmu izlasi prezentē uz jumta, cienājot viesus ar rabarberu karstvīnu un kantrī kūciņām
Publicitātes foto

Atzīmējot savu 15 gadu pastāvēšanu, grupa Sestā jūdze laidusi klajā savu pirmo lielāko dziesmu apkopojumu. Par godu šim notikumam uz portāla Draugiem.lv vasaras terases notika grupas koncerts.

Sestā jūdze ir viena no vistitulētākajām un atzītākajām latviešu kantrī mūzikas grupām. Šogad, atzīmējot savu 15 gadu pastāvēšanu, grupa ir posusies jubilejas turnejā un nupat laidusi klajā savu pirmo lielāko dziesmu apkopojumu, kurš pieejams gan CD formātā un pasūtāms vietnē micrec.lv, gan šonedēļ būs pieejams arī visās populārākajās straumēšanas un lejupielādes platformās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai atzīmētu šo notikumu, uz portāla Draugiem.lv vasaras terases notika grupas koncerts. Klausoties iemīļotajās Sestās jūdzes melodijās, viesi baudīja speciāli sarūpēto rabarberu karstvīnu un īpašās “kantrī kūciņas”.

Grupas koncertturneja sāksies 28.oktobrī ar koncertu Ādažos, kam sekos koncerti Ventspilī (3.11), Liepājā (4.11), Jēkabpilī (5.11), Valmierā (10.11), Alūksnē (11.11), Bauskā (12.11) un noslēgsies ar koncertu 24. novembrī Jelgavā. Koncertu norises vietās būs pieejams arī jaunais Labāko dziesmu izlases albums, kurā apkopotas pavisam 20 dziesmas no grupas pirmsākumiem, līdz pat jaunākajam ierakstam – Pieci soļi, nedēļa vai mūžs, kuram tapis arī viens no retajiem grupas mūzikas videoklipiem.

Video

Tieši šī videoklipa filmēšanas laikā arī tapusi Zigmunda Ziemeļa uzņemtais grupas foto, kas izmantots albuma vākam, kuru noformēja mākslinieks Guntars Petris. Pati grupa uzskata šo foto par savu veiksmīgāko visu 15 gadu pastāvēšanas laikā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl