Komentāri
FOTO: Sestā jūdze savu labāko dziesmu izlasi prezentē uz jumta, cienājot viesus ar rabarberu karstvīnu un kantrī kūciņām
Publicitātes foto

Atzīmējot savu 15 gadu pastāvēšanu, grupa Sestā jūdze laidusi klajā savu pirmo lielāko dziesmu apkopojumu. Par godu šim notikumam uz portāla Draugiem.lv vasaras terases notika grupas koncerts.

Sestā jūdze ir viena no vistitulētākajām un atzītākajām latviešu kantrī mūzikas grupām. Šogad, atzīmējot savu 15 gadu pastāvēšanu, grupa ir posusies jubilejas turnejā un nupat laidusi klajā savu pirmo lielāko dziesmu apkopojumu, kurš pieejams gan CD formātā un pasūtāms vietnē micrec.lv, gan šonedēļ būs pieejams arī visās populārākajās straumēšanas un lejupielādes platformās.

Lai atzīmētu šo notikumu, uz portāla Draugiem.lv vasaras terases notika grupas koncerts. Klausoties iemīļotajās Sestās jūdzes melodijās, viesi baudīja speciāli sarūpēto rabarberu karstvīnu un īpašās “kantrī kūciņas”.

Grupas koncertturneja sāksies 28.oktobrī ar koncertu Ādažos, kam sekos koncerti Ventspilī (3.11), Liepājā (4.11), Jēkabpilī (5.11), Valmierā (10.11), Alūksnē (11.11), Bauskā (12.11) un noslēgsies ar koncertu 24. novembrī Jelgavā. Koncertu norises vietās būs pieejams arī jaunais Labāko dziesmu izlases albums, kurā apkopotas pavisam 20 dziesmas no grupas pirmsākumiem, līdz pat jaunākajam ierakstam – Pieci soļi, nedēļa vai mūžs, kuram tapis arī viens no retajiem grupas mūzikas videoklipiem.

Video

Tieši šī videoklipa filmēšanas laikā arī tapusi Zigmunda Ziemeļa uzņemtais grupas foto, kas izmantots albuma vākam, kuru noformēja mākslinieks Guntars Petris. Pati grupa uzskata šo foto par savu veiksmīgāko visu 15 gadu pastāvēšanas laikā.

Foto

Lasi vēl