Komentāri
FOTO: sērfotāji, zaļie cilvēciņi un Grumpy Cat – aizvadīts 78. LMA karnevāls
Foto: F64

Piektdien, 19. februārī, tika aizvadīts Latvijā vērienīgākais karnevāls  – Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) karnevāls, kas šogad notika 78. reizi.

Apzinoties interneta pieaugošo ietekmi, 2016. gada karnevāla viesi tika aicināti svinēt digitālā laikmeta spožākos momentus un uz vienu vakaru kļūt par Virtuālā paradīzes dārza iemītniekiem. Starp karnevāla dalībniekiem varēja manīt tādus tēlus kā (interneta) sērfotāji, futūristi, Īgnie kaķi (Grumpy Cat) un citi kaķi – interneta valdnieki, putnveidīgie, puķubērni, (interneta) karaļi un karalienes u.c..

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz karnevāla galvenās skatuves kāpa grupa Astro’n’out & DJ Rudd ar koncertprogrammu Astro’Electro Acoustic 2.0, kolorītais Roberts Gobziņš, ciemiņi no Baltkrievijas Super Besse, latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi, kā arī Bandmaster un Emil Deo + Richard Spatz. Savukārt grupas Indygo, Sibyl Vane (Igaunija), Laime pilnīga, Be Reet, Crow Mother, Foxthroat un Rebel Riot savus cienītājus karnevālā iepriecināja no roka skatuves.

Ierasti par karnevāla atmosfēru un dekorācijām bija gādājuši LMA studenti.

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl