Foto: Septembra beigās Majoru pludmalē – Jūrmalas sporta svētki

0 Komentāru
Foto: Septembra beigās Majoru pludmalē – Jūrmalas sporta svētki
Foto: Jūrmalas pilsētas dome

25. septembrī Majoros norisināsies viens no rudens sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem – Jūrmalas sporta svētki, krāšņi aizsākot kūrortpilsētas Veselības mēnesi.

Paralēli pludmales skriešanas sacensībām trīs dažādās distancēs svētku apmeklētājus sagaida arī Latvijas Nūjošanas čempionāta 4. kauss, kā arī virkne citu sportisku, radošu, veselīgu un izglītojošu izklaides aktivitāšu gan lieliem, gan maziem.

Jūrmalas sporta svētki Majoru pludmalē norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas, un šogad tie būs vēl vērienīgāki nekā līdz šim. Jau plkst. 9:00 līdz ar pirmajiem startiem pasākuma apmeklētāji varēs nodoties aktīvai atpūtai, šaujot ar loku, pārbaudot līdzsvaru, raidot grozā basketbola soda metienus, vērojot ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus, spēlējot dvieļu volejbolu, iepazīstot jogas pasauli, ceļot smilšu skulptūras, apgleznojot akmeņus, veicot pēdu testus, konsultējoties ar fizioterapeitu, izgaršojot vietējos labumus, kā arī veicot citas aizraujošas aktivitātes un pavadot dienu sportiski uzlādējošā gaisotnē. Pozitīvu noskaņojumu visas dienas garumā uzturēt palīdzēs arī atraktīvais pasākuma vadītājs Armands Simsons.

Distances

Aktīvās atpūtas un sporta aktivitāšu piekritēji no visas Latvijas ir aicināti pieteikt savu dalību šādās distancēs:

  • 10 km un 5 km distancēs individuālajiem skrējējiem;
  • Bērnu skrējienā (0,5 – 1 km), kas paredzēts jaunākajai skrējēju paaudzei;
  • 21 km un 10 km nūjošanas distancēs Sporta klasē profesionāliem šī sporta veida pārstāvjiem;
  • 5 km nūjošanas distancē Tautas klasē, kas vienos ikvienu, kam tuvs ir iešanas prieks.

Gan skriešanas, gan nūjošanas distanču spēcīgākie dalībnieki jau ierasti saņems vērtīgas balvas no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Piesakies!

Pieteikties Jūrmalas sporta svētkiem var, aizpildot anketu mājas lapā www.maratoni.lv.

Reģistrējoties iepriekš, līdz 21. septembrim, dalības maksa 5 km un 10 km skriešanas distancēs ir 10 EUR, 21 km un 10 km nūjošanas distancē tā ir 5 EUR, savukārt 5 km nūjošanas distancē dalības maksa ir 3 EUR. Kā ierasts, Bērnu distancē jaunākajiem dalībniekiem vecumā līdz 12 gadiem, reģistrējoties iepriekš, dalība ir bez maksas. Tāpat bezmaksas dalība ir arī visiem skolēniem. Sacensību dienā reģistrācijas maksa pieaugs.

Foto: Jūrmalas skriešanas svētki 2015

 

0 Komentāru