Komentāri
FOTO: riteņbraucējs vēro pavasarīgo laiskumu Rīgas ielās
Foto: Skaties.lv

Pavasarīgais un siltais laiks un saules stari šodien ir lutinājuši visus. Brīnišķīga diena pastaigām un velobraucieniem.

Skaties.lv aicina apskatīt fotogaleriju, kurā vērojama šīs sestdienas laiskā dzīve Vecrīgā un Rīgas centrā riteņbraucēja acīm. Daudzi steidza izmantot šo dienu, lai gluži kā tādi kaķi pasildītos saulītē, tūristi mazliet apjukuši, tomēr arī saulītes skubināti riņķoja pa vecpilsētas šaurajām ieliņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Vērmanes parka estrādē, kur allaž pulcējas kaislīgi šahisti, kāds gados vecāks kungs spēles karstumā bija izmeties puspliks.

Foto!

 

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl