Komentāri
Foto: Rīgā notiek Baltijā pirmais “pole dance” festivāls
Publicitātes foto

Kluba Studio 69 koncertzālē šodien notiek Baltijā pirmais “pole dance” festivāls Pole Emotion 2016, solot sagādāt skatītājiem vēl nebijušas emocijas.

Pole dance jeb dejas uz pilona pirmsākumi meklējami akrobātikā un cirka priekšnesumos, taču mūsdienās šī deja turpina attīstīties kā atsevišķs dejas virziens un kļūst arvien populārāka. Dažāda mēroga šāda veida festivāli kā mākslas un sporta pasākumi regulāri tiek rīkoti daudzviet pasaulē, tostarp ASV, Austrālijā, Lielbritānijā, Krievijā un virknē citu Eiropas un Āzijas reģiona valstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baltijā labākie šī dejas virziena pārstāvji šodien tiksies Rīgā, lai dalītos pieredzē un ar savu meistarību sagādātu skatītājiem neaizmirstamas emocijas. Festivālā piedalīsies 60 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Krievijas. Festivāla sākums plkst.16.00.

Foto

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl