Komentāri
FOTO: rīdziniekus Baltājā naktī pārsteidz piecus metrus augsti milži
Foto: Skaties.lv

Sestdienas naktī galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi, kuru vidū bija arī liela daļa gan vietējo, gan lietuviešu basketbola fanu, varēja baudīt Balto nakti.

Baltā nakts ir mūsdienu urbānās kultūras forums – viena nakts gadā, kad ikviens var izjust radoša nomoda stāvokli un gūt neikdienišķu pieredzi, iesaistoties mākslinieku radītās aktivitātēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīmīgi, ka šogad UNESCO izsludinājuši Gaismas un gaismas tehnoloģiju gadu. Tieši tāpēc visi Baltās nakts pasākumi šogad saistīti ar gaismas tematiku. Baltā nakts Rīgā notiek jau desmito gadu.

Vienu no vislielākajām pilsētnieku ovācijām izpelnījās projekts Gaismas milži pilsētvidē, ko varēja vērot Doma laukumā. Dzīvās mūzikas pavadījumā teju piecus metrus augstie gaismas milži klejoja pa Vecrīgu, nevairoties iesaistīties saspēlē ar garāmgājējiem un apkārtējo vidi.

Gaismas milžus radījis lielformāta gaismas leļļu teātris no Vācijas.

FOTO

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl