Komentāri
FOTO: radīts Lego klucīšu komplekts par godu leģendārajiem “bītliem” un viņu dzeltenajai zemūdenei
Publicitātes foto

Lego komplekts sastāv no vairāk nekā 550 klucīšiem un domāts bērniem vecumā no 10 gadiem. Tomēr pieļaujam, ka arī pieaugušajiem, kuri paši pieredzējuši “bītlomāniju”, tas sagādās aizraujošus brīžus.

Iedvesmojoties no 1968.gada muzikālās fantāzijas filmas Yellow Submarine, kas ir sirreāla multfilma par tēliem no “bītlu” dziesmām, konstruktoru ražotājs Lego laidis klajā komplektu mūzikas faniem, kurā ietilpst saliekama dzeltena zemūdene un četru The Beatles dalībnieku – Džona Lenona, Pola Makartnija, Džordža Harisona un Ringo Stāra – figūriņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komplekts tika izveidots pēc tam, kad dedzīgs leģendārās Liverpūles četrotnes fans un mūziķis Kevins Seto publicēja ideju dāņu uzņēmuma mājaslapā.

“Man vienmēr patikusi The Beatles mūzika,” sacīja Seto. “Konstruktora izgudrošana bija veids, kādā varēju izpaust savu mīlestību pret “bītliem” un izrādīt godu šīs grupas fenomenam.”

“Bītlu” iedvesmotais Lego komplekts pārdošanā nonāks 1. novembrī, un tā cena būs aptuveni 59 eiro.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl