Komentāri
FOTO: radīts Lego klucīšu komplekts par godu leģendārajiem “bītliem” un viņu dzeltenajai zemūdenei
Publicitātes foto

Lego komplekts sastāv no vairāk nekā 550 klucīšiem un domāts bērniem vecumā no 10 gadiem. Tomēr pieļaujam, ka arī pieaugušajiem, kuri paši pieredzējuši “bītlomāniju”, tas sagādās aizraujošus brīžus.

Iedvesmojoties no 1968.gada muzikālās fantāzijas filmas Yellow Submarine, kas ir sirreāla multfilma par tēliem no “bītlu” dziesmām, konstruktoru ražotājs Lego laidis klajā komplektu mūzikas faniem, kurā ietilpst saliekama dzeltena zemūdene un četru The Beatles dalībnieku – Džona Lenona, Pola Makartnija, Džordža Harisona un Ringo Stāra – figūriņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komplekts tika izveidots pēc tam, kad dedzīgs leģendārās Liverpūles četrotnes fans un mūziķis Kevins Seto publicēja ideju dāņu uzņēmuma mājaslapā.

“Man vienmēr patikusi The Beatles mūzika,” sacīja Seto. “Konstruktora izgudrošana bija veids, kādā varēju izpaust savu mīlestību pret “bītliem” un izrādīt godu šīs grupas fenomenam.”

“Bītlu” iedvesmotais Lego komplekts pārdošanā nonāks 1. novembrī, un tā cena būs aptuveni 59 eiro.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl