Komentāri
FOTO: radīts Lego klucīšu komplekts par godu leģendārajiem “bītliem” un viņu dzeltenajai zemūdenei
Publicitātes foto

Lego komplekts sastāv no vairāk nekā 550 klucīšiem un domāts bērniem vecumā no 10 gadiem. Tomēr pieļaujam, ka arī pieaugušajiem, kuri paši pieredzējuši “bītlomāniju”, tas sagādās aizraujošus brīžus.

Iedvesmojoties no 1968.gada muzikālās fantāzijas filmas Yellow Submarine, kas ir sirreāla multfilma par tēliem no “bītlu” dziesmām, konstruktoru ražotājs Lego laidis klajā komplektu mūzikas faniem, kurā ietilpst saliekama dzeltena zemūdene un četru The Beatles dalībnieku – Džona Lenona, Pola Makartnija, Džordža Harisona un Ringo Stāra – figūriņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komplekts tika izveidots pēc tam, kad dedzīgs leģendārās Liverpūles četrotnes fans un mūziķis Kevins Seto publicēja ideju dāņu uzņēmuma mājaslapā.

“Man vienmēr patikusi The Beatles mūzika,” sacīja Seto. “Konstruktora izgudrošana bija veids, kādā varēju izpaust savu mīlestību pret “bītliem” un izrādīt godu šīs grupas fenomenam.”

“Bītlu” iedvesmotais Lego komplekts pārdošanā nonāks 1. novembrī, un tā cena būs aptuveni 59 eiro.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl