FOTO: puisis saderinās ar… maizīti

Komentāri
FOTO: puisis saderinās ar… maizīti
Foto: twitter/_davidsikorski

Vienu no svarīgākajiem soļiem dzīvē spēris kāds puisis Kalifornijā, ASV. Apņēmība apprecēties nebūtu tik ievērības cienīga, ja vien viņa saderinātā nebūtu Meksikāņu maizīte “buritto”.

28 gadus vecais rakstnieks Deivids Sikorskijs (David Sikorsky) norāda, ka buritto ir viņa mūža mīlestība. Un ticiet, ar to ir pieticis, lai tai izteiktu bildinājumu. Otrs iemesls šādai rīcībai ir fakts, ka viņa vienaudži sociālās saziņas tīklā Facebook dāsni dalās ar saderināšanās un bērnu fotogrāfijām. Lai Deivids nekristu kaunā, jo pašam līdz šim šādas pieredzes nav bijis, nu viņš nolēmis par sievu apņemt pikanto ēdienu.

Pagaidām gan kāzu datums nav nolikts, bet neparastais mīlnieks cer tuvāko mēnešu laikā sapazīstināt abu pušu draugus.

Kā jaušams no fotogrāfijām, viņa teica jāvārdu, taču pagaidām gan nav zināms, kā puisis nodrošinās savas “līgavas” pāragru nenovecošanos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl