Komentāri
FOTO: princis Viljams bruņinieka kārtā ieceļ leģendāro Rodu Stjuartu
EPA

Vakar Bakingemas pilī īpašā ceremonijā bruņinieka kārtā tika iecelts leģendārais dziedātājs Rods Stjuarts. Šo godu mūziķis izpelnījies par savu ieguldījumu mūzikas industrijā un atbalstu labdarībai.

Karaliene Elizabete II Grammy balvas ieguvējam bruņinieka godu piešķīra vēl jūnijā, bet vakar Bakingemas pilī princis Viljams  svinīgi iecēla mūziķi bruņinieka kārtā, uzrunājot viņu kā Seru Rodriku Stjuartu. Princis mūziķim viegli uzsita pa abiem pleciem ar zobenu un aplika ap kaklu lentē iekārtu medaļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

71 gadu vecais Stjuarts ceremonijā ieradās spilgtās biksēs ar tumšu, armijas tipa žaketi, kas ir mūziķim raksturīgais skatuves tērps. Viņu pavadīja sieva Penija un abu dēli Elisters un Eidens.

Nozīmīgais tituls Rodam Stjuartam piešķirts par mūža ieguldījumu mūzikas industrijā un sniegto atbalstu labdarībai –  mūziķis regulāri atbalsta prinča Čārlza fondu, kas sniedz palīdzību trūcīgiem jauniešiem.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl