Komentāri
FOTO: princis Viljams bruņinieka kārtā ieceļ leģendāro Rodu Stjuartu
EPA

Vakar Bakingemas pilī īpašā ceremonijā bruņinieka kārtā tika iecelts leģendārais dziedātājs Rods Stjuarts. Šo godu mūziķis izpelnījies par savu ieguldījumu mūzikas industrijā un atbalstu labdarībai.

Karaliene Elizabete II Grammy balvas ieguvējam bruņinieka godu piešķīra vēl jūnijā, bet vakar Bakingemas pilī princis Viljams  svinīgi iecēla mūziķi bruņinieka kārtā, uzrunājot viņu kā Seru Rodriku Stjuartu. Princis mūziķim viegli uzsita pa abiem pleciem ar zobenu un aplika ap kaklu lentē iekārtu medaļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

71 gadu vecais Stjuarts ceremonijā ieradās spilgtās biksēs ar tumšu, armijas tipa žaketi, kas ir mūziķim raksturīgais skatuves tērps. Viņu pavadīja sieva Penija un abu dēli Elisters un Eidens.

Nozīmīgais tituls Rodam Stjuartam piešķirts par mūža ieguldījumu mūzikas industrijā un sniegto atbalstu labdarībai –  mūziķis regulāri atbalsta prinča Čārlza fondu, kas sniedz palīdzību trūcīgiem jauniešiem.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl