Komentāri
FOTO: prieka asaras, smaids un bebrs – “Eirovīzijas” pretendentu reakcijas!
Foto: F64

Ar gada sākumu iezīmējas daudz lietu, un viena no tām ir Eiropas lielākā dziesmu konkursa gaidas. Katrā valstī pretendentus atlasa citādāk, kā arī dažādos laikos. Pie mums pirmie vārdi parādījās šodien.

Šogad pieteiktas 168 dziesmas no 89 izpildītājiem, un šajā sarakstā atrodami daudzi jauni vārdi, kā, piemēram, “Franco Franco”, “”Rock’n’Berries”, Anna Zankovska, “First Question” u.c. Viņu liktenis izšķirsies četrās februāra svētdienās, kas nozīmē, ka jau pavisam drīz uzzināsim tos vārdus, kas potenciāli varētu šogad pārstāvēt Latviju “Eirovīzijas” konkursa pusfinālā un finālā Kijevā pavasarī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ieskatāmies visu pretendentu emocijās par šodien notikušo pasākumu.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl