FOTO: pozitīvākie un spilgtākie mirkļi no trakās nedēļas nogales

Komentāri
FOTO: pozitīvākie un spilgtākie mirkļi no trakās nedēļas nogales
Foto: LETA

Šajā nedēļas nogalē Latvijā valdīja īsts, vasarīgs “bardaks”, jo pa visu mūsu valsts teritoriju norisinājās daudz un dažādu pasākumu, sākot ar kluba Coyote Fly atklāšanu un latviešu strēlnieku piemiņas pasākumiem Rīgā un beidzot ar dažādiem festivāliem ārpus mūsu galvaspilsētas. Tieši šā iemesla dēļ portāls Skaties.lv dod iespēju caur bildēm gūt košāko mirkļu iespaidus no visiem šiem pasākumiem.

Holi krāsu festivāls, Laba Daba, Prāta Vētras koncerts Ventspils pilsētas svētku ietvaros, kluba Coyote Fly atklāšana… Tā ir tikai neliela daļa no tā, kas “rībināja” šo nedēļas nogali dažādās Latvijas malās. Labi izplānojot, daudz ko no šī varēja pagūt apmeklēt, bet divās dienās fiziski tas nebija iespējams. Tāpēc arī tev, portāla Skaties.lv lasītāj, ir iespēja vismaz ar bilžu palīdzību paviesoties visos šajos pasākumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl