Komentāri
FOTO: Postivus norises vieta pirms un festivāla laikā – viss mainījies līdz nepazīšanai!
Foto: Skaties.lv

Tūkstošiem cilvēku šajā nedēļas nogalē traucas Salacgrīvas virzienā, lai gūtu pozitīvu lādiņu festivālā Positivus. Salacgrīva atkal piedzīvo festivāla fanu invāziju un apbrīnas vērts ir fakts, kā pilsēta spēj tikt galā ar to, ka uz vienu nedēļas nogali tās iemītnieku skaits pieaug trīskārši vai pat četrkārši.

Skaties.lv devās uz Salacgrīvu pirms divām nedēļām, lai iemūžinātu to, kāda ir parasta nedēļas nogale šajā pilsētā. Jāsaka, forša vidusmēra pilsēta ar savu nesteidzīgo ritmu.
Šajā nedēļas nogalē viss ir mainījies. Pilsētas pustukšajās ielās ir cilvēku pūļi, uz šosejas pamatīgs ”stūķis” – vārdu sakot skaidrs, – viss liecina, ka tūkstošiem cilvēku devušies uz Salacgrīvu, lai pamatīgi izpriecātos festivālā Positivus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju, kur uzskatāmi redzams, cik pamatīgi mainās vide mazpilsētā, kad tajā ierodas tūkstošiem festivāla viesu.

Foto

Piedāvājam apskatīt arī citas bildes no festivāla Positivus pirmās dienas!

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl