Komentāri
FOTO: pikantā Rīgas Modes nedēļa! Demonstrētas Latvijas zīmolu veidotās apakšveļas līnijas
2017-10-26 Riga Fashion Week ietvaros notiek, apakšveļas modes skates viesnīca Radisson Blu Latvija Hotel, Elizabetes iela 55 (Ilze Zvēra / f64)

Šonedēļ pilnā sparā rit Rīgas Modes nedēļa jeb “Riga Fashion Week”, un viens no gaidītākajiem šoviem jau trešo gadu ir tas, kur latviešu dizaineri atrāda savus jaunākos veikumus apakšveļas lauciņā.

Tieši Rīgas Modes nedēļas ietvaros norisinās starptautiskais apakšveļas nozares forums “Lingerie Industry Forum in Latvia”, kurā viesojās mediju pārstāvji, ražotāji, iepircēji un citi jomas profesionāli no Eiropas un Krievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foruma kulminācija bija vietējo ražotāju triumfa gājiens, kas realizējās modes skatē.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl