Foto: pēc bohēmas nakts festivāls mostas! ”Labas Dabas” otrās dienas rīts

0 Komentāru
Foto: pēc bohēmas nakts festivāls mostas! ”Labas Dabas” otrās dienas rīts
Skaties.lv

Festivāla ”Laba daba” telšu pilsētiņā salīdzinoši mierīgi iesācies otrās dienas rīts. Un festivāla apmeklētāji braši pošas pirmajiem grupu koncertiem, kas sākas jau pusdienlaikā.

Kamēr mūziķi un mākslinieki gatavojās performancēm, baristas vārīja kafijas katlus, tikmēr bohēmiskākie no festivāla apmeklētājiem vēl saldi čučāja. Savukārt tie, kas gudru ziņu bija sadalījuši spēkus, rīta agro cēlienu sāka ar jogu, kas bija visnotaļ iespaidīgi. Bet visu pēc kārtas!

Foto: Skaties.lv

Kā jau bija prognozējams, jautrība “Labas dabas” telšu pilsētiņā valdīja līdz pat saullēktam un vēl ilgāk. Daļa līksmotāju palika savas uzdzīves vietās, citi tomēr pamanījās atrast savas guļvietas.

Foto: Skaties.lv

Pēc līksmības nāk mieles, bet ne “Labā dabā”! Šī festivāla apmeklētāji zina veidus, kā defektus pārvērst par efektiem! Galvenais – pareizie domubiedri.

Galvenais laiskoties – tas ir visu festivālu neoficālais sauklis pēc pirmās nakts. Bezrūpība, rīta joki un bez satraukumiem.

Festivāla teritorijā pirmās, kā jau bija sagaidāms, pirmās mundras parādījās jaunās māmiņas ar saviem lolojumiem un sportiski noskaņotie, kas devās uz jogas nodarbībām.

Foto: Skaties.lv

Jogas pasniedzēja pavadībā, drosminieki bija gatavi ne tikai izlocīt nakts deju samocītās locītavas, bet pat izpildīt dažu labu akrobātisku triku.

Foto: Skaties.lv

Un jāteic, ka jogas pasniedzējam savā arsenālā bija ko parādīt!

Foto: Skaites.lv

Savukārt laiskie laiskojās, vērojot jogotājus, baudīja pankūkas un kafiju.

Foto: Skaties.lv

Savukārt virs telšu pilsētiņās rīta agrumā nodevīgi sāka riņķot stārķu bari..

Foto: Skaties.lv

Organizatori sprauda vadus, lai atkal jau valdītu nebeidzama līksmība.

Foto: Skaties.lv

Bet prātīgie saprata, kā noņemt rīta trauksmi un atkal sevi “uzlikt” uz festivāla noskaņojuma sliedēm!

No prakstiskiem novērojumiem – lai gan festivāla organizatori solīja, ka plus/mīnuss varēs norēķināties ar kartēm, elektronisko naudu pagaidām pieņem tikai kafijotava, kas arī nav slikti.

Festivāls turpinās un seko līdz portālā Skaities.lv, kas notiek festivālā. Festivāla otrajā dienā gaidāma plaša muzikālā, teātra, kino, sporta aktivitāšu programma.

Festivāla otrajā dienā uzstāsies ”Elektrofolk”, Kārlis Kazāks, ”Grupa Sigma”, ”Zāle”, ”Auļi”, ”Dzeltenie Pastnieki”, ”Inner Circle” (Jamaika), ”Reggaeon” (Gruzija), LNSO mūziķu stīgu kvartets ”Company”, Sniedze Prauliņa, ”Kasetes”, ”Ferris Wheel” (Baltkrievija), ”Podruga”, ”Oskars Jansons/Montserrat, ”Pienvedēja Piedzīvojumi”, koris ”Aura”, Aleksandra Špicberga, ”Saucējas”, ”Rāva”, ”Imanta Dimanta”, ”Čipsis Un Dullais”, ”Nils Īle un Kanisaifa”, ”Zeme” (Laima Jansone un DJ Monsta), ”Onogana” (Izraēla), ”Magot Prom” (Somija), ”Dūmu Zārka Zēni”, ”Future Jets”, ”Nova Koma”, Zaķis, ”Reiner”, ”Dearth” (UK), ”Johnny & The Burnouts”, ”Sociasylum” (Igaunija), ”Inokentijs Mārpls”.

Festivāls ”Laba Daba” atpūtas kompleksā ”Ratnieki” notiek no 3. līdz 5. augustam.

0 Komentāru