4 komentāri
Foto: pavāres, sportistes un pat topošā metinātāja – vienkopus sapulcinātas “karstākās” Latvijas meitenes!
Foto: Toms Norde

Neskatoties uz pelēcīgo laiku, 16. novembris viennozīmīgi bija viena no karstākajām dienām šogad, jo Wunderkind Talent Casting Agency pulcējās gandrīz pussimts lieliskas, skaistas, talantīgas, seksīgas un ar lielisku humoru apveltītas sievietes – konkursa TV6 meitene finālistes!

Meitenes ar talantiem “šarmē” žūriju

Lai iegūtu iespēju mēnesi gozēties kameru priekšā kanālā TV6, meitenes bija gatavas uz daudz ko – dziedāt, skaitīt dzeju, sasmīdināt žūriju līdz asarām, izrādīt savas ēst gatavošanas prasmes, sportot un pat izģērbties, kā arī, protams, “šarmēt” ar savu daili.

Meitenēm piecu minūšu laikā bija jāiepazīstina ar sevi, jāsasmīdina žūrija, jāparāda savs talants un jāiejūtas TV sejas lomā, reklamējot sevis izvēlētu TV6 raidījumu. Kā atzina pašas dalībnieces, pirms izgājiena uztraukums milzīgs, bet iespēja īstenot savu sapni, realizējot sevi TV jomā, ir tā vērta!

Foto

Žūrija vienbalsīgi apliecināja – meitenes sagādāja vienu pārsteigumu pēc otra. Interesanti, ka tika lauzts mīts par to, ka mūsdienu sievietes vairs negatavojot, jo žūrijai tika likts priekšā viens kulinārijas šedevrs pēc otra – izrādās, šo talantu par savu patiesībā uzskata diezgan daudz dāmu.

”Mēs iepazinām ļoti dažādas meitenes no visas Latvijas, un šī noteikti bija ļoti vērtīga diena. Ļoti priecājamies par sieviešu vēlmi uzdrīkstēties darīt to, ko viņas vēlas. Tām, kuras tomēr šoreiz netiks līdz uzvarai, novēlam nekādā gadījumā nepadoties un iet uz savu mērķi. Drosmīgās meitenes, jūs tiešām esat lieliskas – ticiet sev! Trakajiem pieder pasaule!” novēl žūrijas pārstāve, MTG TV Latvia mārketinga direktore Jana Rubīna.

Kompetentās konkursa TV6 meitene žūrijas sastāvā bija kanāla TV6 raidījuma Overtime TV vadītājs Valdis Valters, producents un raidījuma Iespējams tikai Krievijā vadītājs Ēriks Palkavnieks, TV šovu vadītājs Armands Simsons, kā arī MTG TV Latvia mārketinga direktore Jana Rubīna un portāla Skaties.lv izklaides sadaļas žurnālists Kārlis Ķilkuts.

TOP komentāri

  • Zane
    +3 +1 -2

    Zane

    Nu nopietni, pie tautas tērpa vaļā mati? Īsti nesaprotu mūsu tautiešus...nu ja nemāki valkāt tautas tērpu, tad to varbūt labāk nevajag darīt? Interesanti, kas viņai kājās bija uzvilkts...
  • Karla
  • Nikija Spaliņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl