Komentāri
FOTO: pašmāju repa grupējums “Singapūras Satīns” karstā ballītē uz kuģa prezentē savu debijas albumu

Piektdienas vakarā īpašā ballītē, kas norisinājās uz pasažieru kuģa “Liepāja”, repa apvienība “Singapūras Satīns” prezentēja savu debijas albumu “Iespēja viena”.

Šo īpašo pasākumu bija lemts piedzīvot vien aptuveni 100 cilvēkiem, taču tas netraucēja karstasinīgajai ballītei uzņemt apgriezienus jau ap 20.00 vakarā, kad kuģis, šķeļot viļņus, devās ceļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupas pārstāvji neslēpa sajūsmu par albuma iznākšanu un vaļsirdīgi dalījās stāstos par šā garadarba tapšanu: ”Mēs gribējām iet vēl tālāk un pierādīt, ka mums miera nav. ”Iespēja viena” nav tikai 17 repa dziesmu apkopojums, jo pat paviršākie klausītāji šeit atpazīs gan RnB aprises, gan elektronikas un new school piegaršu, kā arī vasarīgus regetona ritmus. Turklāt albumu papildina 4 īpaši piemeklēti ”skiti”, kas ar savu vēstījumu pierāda, ka uz šīs zemītes viss ir ciklisks,” par savu debijas albumu stāsta “Singapūras Satīns” dalībnieki.

Foto: “Singapūras Satīns” debijas albumu prezentē uz kuģa “Liepāja”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl