Komentāri
FOTO: pašmāju repa grupējums “Singapūras Satīns” karstā ballītē uz kuģa prezentē savu debijas albumu

Piektdienas vakarā īpašā ballītē, kas norisinājās uz pasažieru kuģa “Liepāja”, repa apvienība “Singapūras Satīns” prezentēja savu debijas albumu “Iespēja viena”.

Šo īpašo pasākumu bija lemts piedzīvot vien aptuveni 100 cilvēkiem, taču tas netraucēja karstasinīgajai ballītei uzņemt apgriezienus jau ap 20.00 vakarā, kad kuģis, šķeļot viļņus, devās ceļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupas pārstāvji neslēpa sajūsmu par albuma iznākšanu un vaļsirdīgi dalījās stāstos par šā garadarba tapšanu: ”Mēs gribējām iet vēl tālāk un pierādīt, ka mums miera nav. ”Iespēja viena” nav tikai 17 repa dziesmu apkopojums, jo pat paviršākie klausītāji šeit atpazīs gan RnB aprises, gan elektronikas un new school piegaršu, kā arī vasarīgus regetona ritmus. Turklāt albumu papildina 4 īpaši piemeklēti ”skiti”, kas ar savu vēstījumu pierāda, ka uz šīs zemītes viss ir ciklisks,” par savu debijas albumu stāsta “Singapūras Satīns” dalībnieki.

Foto: “Singapūras Satīns” debijas albumu prezentē uz kuģa “Liepāja”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl