Komentāri
FOTO: pasaulē lielāko pēdu īpašnieks valkā 59. (!) izmēra apavus

20 gadus vecs venecuēlietis uzstādījis jaunu Ginesa pasaules rekordu. Komisija apstiprinājusi, ka viņam ir pasaulē lielākās pēdas.

Džeisona Hernandeza labā pēda ir 40,1 centimetru gara, bet kreisā nedaudz mazāka – 39,6 centimetri. Tas nozīmē, ka, lai apautu kājas, viņam ir jāvalkā 59 apavu izmērs, ko veikalos nav iespējams iegādāties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis skaidro, ka agrāk, pirms atrada savu personīgo kurpju meistaru, viņa ģimenei nācās improvizēt. Kopš 14 gadu vecuma Hernandeza mamma pati šuva dēlam kurpes no auduma, taču tās parasti kalpoja tikai trīs nedēļas. Bieži puisim bija jāstaigā bez apaviem.

Arī puiša paša garums nav no tiem mazākajiem. Viņš ir divus metrus un 20 centimetrus garš.

Skaties foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl