FOTO: pāris sarīko kāzas jautrās mulfilmas Minioni stilā

Komentāri
FOTO: pāris sarīko kāzas jautrās mulfilmas Minioni stilā
Foto: Facebook.com/BBC Radio Cumbria, Lauren Milby

Lai arī Samanta un Bobs Tomasi nu ir precēts pāris, viņi nebūt nedomā pieaugt – to pierāda arī viņu neparastās kāzas, par kuru tematiku pāris bija izraudzījis neko citu kā populārās multfilmas Minioni galvenos varoņus.

Sākot no kāzu tortes līdz galda dekorācijām un pat viesu dreskodam – viss šajās kāzās liecināja par jestro minionu klātbūtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai pasākumu padarītu vēl jestrāku, pāris saviem viesiem izdalīja minionu maskas, ko likt galvā zvēresta nodošanas brīdī.

”Tas bija absolūti traki. Ārpus šīs pasaules. Mūsu viesi teica, ka tās ir labākās kāzas, kurās viņi bijuši,” stāsta 44 gadus vecā līgava, projektu menedžere Samanta. ”Mums pat bija divi minioni, kas uz grīdas izpildīja breika deju.”

Tikmēr 52 gadus vecais līgavainis Bobs sev uz kājas radījis īpašu minionu pāra tetovējumu, personificējot tos ar sevi un mīļoto.

FOTO

The Cumbrian wedding that was “one in a Minion!”Sam Finan and Bob Thomas from Barrow tied the yellow knot yesterday at…

Posted by BBC Radio Cumbria on svētdiena, 2015. gada 5. jūlijs

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl