1 komentārs

Dienu pirms Lāčplēša dienas 14 drosmīgākie Rīgas sociālās aprūpes centra ”Mežciems” iemītnieki ļāvās vizuālām pārvērtībām, lai jau pēc brīža stātos fotokameras priekšā. Fotogrāfijas un sarunas ar vecajiem ļaudīm nu pārtapušas sirsnīgā audiovizuālā izstādē.

Pasākuma organizētāji – trīs biznesa augstskolas ”Turība” studenti – norāda, ka ideja iepriecināt pensionārus radusies nejauši. Bijusi sajūta, ka šoreiz ar labo darbu jāiepriecina vecie cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja bērni ir mūsu nākotne, tad vecie cilvēki ir mūsu pamats, un tikai uz spēcīgiem pamatiem var būvēt māju jeb nākotni,” par ieceres galveno mērķi stāsta studenti.

Projekta laikā tapušās fotogrāfijas un sarunas nu pārvērstas audiovizuālā izstādē.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl