FOTO: panki dižojas trešajos panku dziesmu svētkos

1 komentārs

Pēc četru gadu pārtraukuma Igaunijā izskanējuši jau trešie Panku dziesmu svētki, kas 21. un 22. augustā norisinājās valsts ziemeļu daļas mazpilsētā Rakverē. Šogad svētkos piedalījās vairāki tūkstoši koristu.

Igaunijā Panku dziesmu svētki jeb Punk Laulupidu pirmo reizi notika 2008. gadā, pulcējot 1700 kordziedātāju. Otro reizi panki svētkos pulcējās 2011. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Panku dziesmu svētkos netrūkst nekā no dziesmu svētku tradīcijām – svētkus izkrāšņo dalībnieku gājiens un koncerts, kurā kori uzstājas diriģenta vadībā. Šogad koncertā piedalījās vairāki tūkstoši dziedātāju, populāru pankroka grupu un orķestra pavadījumā izpildot žanra klasiku. Kora repertuāru veidoja grupu Sex Pistols, Singer Vinger, Propeller, Psychoterror, T. Trubetsky labākās dziesmas.

Ar fotogrāfa Henry Neemelaid laipnu atļauju Skaties.lv piedāvā panku dziesmu svētkus izdzīvot fotogrāfijās.

Vairāk ar fotogrāfa veikumu vari iepazīties viņa Facebook lapā.

no comment

Posted by euronews on pirmdiena, 2015. gada 24. augusts

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl